Álláshirdetés pénzügyi referens munkakör betöltésére

hirdetés dátuma: 2023.08.10.

A Slachta Margit Nemzeti Szociálpolitikai Intézet (a továbbiakban: NSZI) pályázatot hirdet a Pályázati Igazgatóság támogatáskezelési irodáján az alábbi munkakör betöltésére:

Pénzügyi referens

A pénzügyi referens fő feladata a kötelezettségvállalások, utalások előkészítése, egyeztetések, benyújtott elszámolások pénzügyi ellenőrzése és követeléskezelése, kapott támogatások elkülönített nyilvántartásának biztosítása.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő (heti 40 óra)

A munkakör betöltésének várható kezdő időpontja:

Pozitív elbírálás esetén azonnnal betölthető

A munkaszerződés típusa:

2012. évi I. tv. (Mt.) alapján határozatlan idejű munkaszerződés , 3 hónapos próbaidővel.

A munkavégzés helye:

1132 Budapest, Visegrádi u. 49.

A pénzügyi referens főbb feladatai:

  • Kötelezettségvállalások, utalások teljes körű kezelése. A kötelezettségvállalási nyilvántartás naprakész vezetése, szükséges egyeztetések elvégzése.
  • Benyújtott támogatások elszámolásaihoz kapcsolódó bizonylatok alaki és tartalmi ellenőrzése, szükséges hiánypótlás előírása.
  • A támogatások elkülönített nyilvántartásának biztosítása, ellenőrzése, támogatásonként analitika vezetése.
  • Követelések analitikus nyilvántartása.
  • Adatszolgáltatások előkészítése.
  • Kapcsolatot tart a kedvezményezett szervezetekkel, valamint a Magyar Államkincstárral
  • A munkaköréhez kapcsolódóan rendszeresített adatbázisokat naprakészen vezeti.

Elvárt kompetenciák:

  • áttekintőképesség, rendszerszemlélet, szakmai koncepciók használata,
  • az információs és kommunikációs technológiák alkalmazásával kapcsolatos készségek,
  • önálló munkavégzési képesség,
  • minőségi és hatékony munkavégzés.

Pályázati feltételek

  • középfokú/felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői gyakorlat.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • államháztartási területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • pályázati eljárások kezelésének ismerete,
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • CT-ECOSTAT ismerete

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Egyéb információk:

  • Az alkalmazás feltétele a büntetlen előélet igazolása (erkölcsi bizonyítvány), amelyet a munkába álláskor kell az egyéb dokumentumokkal együttesen benyújtani.

A pályázat benyújtásának határideje:

folyamatosan

A pályázatok benyújtásának módja:

Önéletrajz elküldésével a címre.

A pályáztató fenntartja magának azt a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelennek nyilvánítsa.