Pályázati Igazgatóság

A Pályázati Igazgatóság pályázat- és támogatáskezelési tevékenységével és az elemi rehabilitációs szolgáltatással összefüggő módszertani feladatok ellátásával támogatja a minisztériumot és az Intézetet, átfogó szakmapolitikai céljaik kidolgozásában és megvalósításában, továbbá az Igazgatóság ellátja a hatáskörébe tartozó európai uniós programok szakmai felügyeletét.

Munkatársak

Igazgató

  • Szilaj Zsolt 

Igazgatóságon belüli irodák

  • Pályázati Iroda   
  • Támogatáskezelő Iroda     
  • Elemi Rehabilitációs Módszertani Központ

Pályázati Iroda munkatársainak elérhetősége:

címe: 1142 Budapest, Ungvár utca 64-66., I. em 107. szoba

központi telefonszám: +36 30 094-5915

Pályázati felelős neve

 Kategória neve

Telefonszáma

E- mail címe

Takács Bernadett

LSER, AUTMENTOR

+36-20-541-39-65

takacs.bernadett@nszi.hu

Vajda Edina

SZÜLŐ, EGYHÁZ, FOGLALKOZTATÁS

+36-20-537-9413

vajda.edina@nszi.hu

Juhász Renáta

FOF, KOMP

+36-30-384-3786

juhasz.renata@nszi.hu

Vitos Aliz

TAMAUTO, AUTOPLUSZ, SKK, OS

+36-20-446-6078

vitos.aliz@nszi.hu

Szilaj Zsolt

TSZR, GYVRE

+36-30-384-3712

szilaj.zsolt@nszi.hu

Balog Zsanett

AUT, CH

+36-30-965-2698

balog.zsanett@nszi.hu

Hancz Mónika

Titkársági asszisztens

+36-30-965-1317

hancz.monika@nszi.hu

Támogatáskezelő Iroda munkatársainak elérhetősége:

Címe: 1132 Budapest, Visegrádi utca 49. I. em.

Szakmai feladatokért felelős munkatársak

Pujcsev-Fülepi Henrietta

szakmai vezető

fulepi.henrietta@nszi.hu

70/505-6198

Kapitány Etelka

USZ

kapitany.etelka@nszi.hu

70/399-9862

Hajtmann Levente

JHS-ESZ

hajtmann.levente@nszi.hu

30/584-9048

Péterfi Bianka Fanni

ASZ, KKP, TMH

peterfi.bianka@nszi.hu

70/505-6202

Csuhaj Andrea

JHS

csuhaj.andrea@nszi.hu

30/584-6706

Kiss Orsolya

FF

kiss.orsolya@nszi.hu

30/130-4052

Egeresi Izabella

JHS, ESZ, FF

egeresi.izabella@nszi.hu

30/101-2431

Guzsal Diána

OTR, esetvitel

guzsal.diana@nszi.hu

70/458-1030

Pénzügy

Wágner Ilona

pénzügyi vezető

wagner.ilona@nszi.hu

70/440-4352

Varga Judit

pénzügyi referens

varga.judit@nszi.hu

70/684-1592

Pilaú Tivadar

pénzügyi referens

pilau.tivadar@nszi.hu

70/932-0094

Lampert Ferenc

pénzügyi referens

lampert.ferenc@nszi.hu

70/440-4350

Szűcs Judit

pénzügyi referens

szucs.judit@nszi.hu

30/566-3764

Soltész Patrícia

titkársági referens

soltesz.patricia@nszi.hu

30/130-4042

 

Elemi Rehabilitációs Módszertani Központ munkatársai:

Elemi Rehabilitációs Módszertani Központ

Falvai Rita

módszertani szakértő

30/445-2003

falvai.rita@nszi.hu

Kiss Szilvia

módszertani referens

30/253-8570

kiss.szilvia@nszi.hu

Laub Judit Anna

módszertani referens

20/408-9882

laub.judit@nszi.hu

Szilágyi-Major Szilvia

képzési referens

30/590-2397

major.szilvia@nszi.hu

Takács Bernadett

módszertani referens

20/541-3965

takacs.bernadett@nszi.hu

Központi email cím: elemirehab@nszi.hu

Elemi rehabilitációs továbbképzésekkel kapcsolatban: elemirehabkepzes@nszi.hu